ANISTAL Marcin Anikiej

Jesteśmy młodą firmą założoną pod koniec 2020r. W związku z trudną sytuacją na rynku niektóre firmy zmuszone były zmniejszyć zatrudnienie lub zamknąć działalność. Część naszej załogi niestety została dotknięta tą szarą rzeczywistością. Jako, że każdy z nas ma kilkuletnie doświadczenie w branży metalowej postanowiliśmy wziąć los w swoje ręce. Niedługo potem wykupiliśmy pierwszą maszynę CNC, która stanęła w hali produkcyjnej w Sokółce przy ul. Białostockiej 200. Lokalizacja ta pozwoliła nam obniżyć koszty usług dzięki czemu możemy bez problemu konkurować cenowo z innymi firmami. Swoje usługi CNC kierujemy do firm nie tylko z Warszawy czy Białegostoku ale do firm z całej Polski. Zrobimy wszystko by jak najwięcej firm usłyszało o nas.

Anistal – profesjonalne usługi laserowego cięcia metali, gięcia blach, toczenia i frezowania CNC.

Nasz zespół cechuje pracowitość i determinacja. Świadczy o tym chociażby to, że 90% robionych przez nas wycen trafia do klienta już w przeciągu 24 godzin. Wszystkie usługi staramy się wykonywać zawsze z należytą starannością. Zadowolenie klienta jest dla nas sprawą priorytetową.  Jeśli macie Państwo jakieś pytania zapraszamy do kontaktu.

Dlaczego my?

Wyceny – wykonujemy zawsze rzetelnie. Zazwyczaj w ciągu 24 godzin.

Ceny – bardzo konkurencyjne, jesteśmy otwarci na negocjacje.

Terminy – w zależności od obłożenia maszyn. Staramy się jednak nie przekraczać 7 dni roboczych.

Kontakt – zawsze bezproblemowy. Odpowiadamy na wszystkie maile oraz telefony.

Usługi CNC – szeroki wachlarz świadczonych usług: laserowe cięcie, gięcie blach, troczenie oraz frezowanie.

Kooperacje – współpracujemy z wieloma zaprzyjaźnionymi firmami, które w razie potrzeby są w stanie wesprzeć nas w razie jakiejkolwiek awarii maszyny lub braku możliwości wykonania kompleksowej usługi.

Nasze usługi